Aktualności

Stypendia od Stowarzyszenia "Razem Dzieciom" w Busku-Zdroju

Tadeusz Ura, 27 kwiecień 2017

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia "Razem Dzieciom" w Busku-Zdroju ustanowiono stypendia dla dzieci i uczniów szczególnie uzdolnionych naukowo, artystycznie i sportowo, osiągających bardzo dobre wyniki w swoich dziedzinach oraz wykazujących się nienaganną postawą.

Życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

Tadeusz Ura, 11 kwiecień 2017

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Zarząd Towarzystwa Miłośników Buska – Zdroju składa  wszystkim  mieszkańcom Buska – Zdroju i kuracjuszom najlepsze życzenia pogody ducha, optymizmu i wiosennej energii.

"Siedem ostatnich słów Jezusa na Krzyżu"

Tadeusz Ura, 08 kwiecień 2017

W dniu 8  kwietnia  2017r. , o godz. 19.00, w Kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Busku-Zdroju usłyszeliśmy arcydzieło światowej literatury muzycznej  oratorium "Siedem ostatnich słów Zbawiciela na Krzyżu" Josepha Haydna w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Kameralnej "SONATA". im. Bogumiła Łepeckiego.

Otwarcie wystawy w Galerii "Antresola"

Tadeusz Ura, 07 kwiecień 2017

W dniu 7 kwietnia 2017 r. o godz.17.30 w Galerii Antresola mieszczącej się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się otwarcie wystawy malarstwa "Wiosenne reminiscencje". 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności