Benefis Jana Chruślińskiego w Busku-Zdroju

Dodane przez Tadeusz Ura, 13 marzec 2017

W sobotę, 11 marca, o godzinie 15, w sali koncertowej w Sanatorium Marconi w buskim parku zdrojowym odbył się benefis Jana Chruślińskiego.

Jan Chruśliński urodził się w Busku-Zdroju, pisarz, autor 6 książek, członek Kieleckiego Związku Literatów Polskich, oraz zdobywcy Orła 2016 w kategorii „słowo”.

Spotkanie pod hasłem „Wczoraj i dziś” organizowane było przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną, w 80  rocznicę urodzin pisarza. 

*KLIKNIJ W LINK DO FILMU*

https://youtu.be/mboc7vWc_2M

*KLIKNIJ W LINK*

http://www.tmb.busko.pl/artykuly/benefis-jana-chruslinskiego-w-busku-zdroju

')

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2018_07_02_orkiestra_zdrojowa/.23839e24.ico(2) : eval()'d code(621) : eval()'d code