Zebranie miesięczne diabetyków

Dodane przez Tadeusz Ura, 27 styczeń 2017

W dniu 27 stycznia 2017 r. o godzinie 16,00 odbyło się kolejne zebranie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Busku-Zdroju.

Pierwsze w 2017 roku cykliczne zebranie, rozpoczęliśmy od wyjaśnień i sprostowań kwestii spornych, co pozwoli na jasne i czytelne działania i współpracę w naszym Stowarzyszeniu.

Wiemy wszyscy, że najważniejszym zadaniem i celem działalności jest ustawiczna edukacja: poprzez spotkania, wykłady, informacje i prezentacje.

Oprócz tego drugim, bardzo ważnym elementem jest ruch, czyli aktywność fizyczna i pewne przedsięwzięcia w tej kwestii zostały podjęte.

Członkowie zgłosili również potrzebę uaktywnienia części rozrywkowej tj. recytacji, wspólnego śpiewania/wśród nas jest wiele uzdolnionych i chętnych osób/więc od następnego zebrania zaczynamy.

Najważniejsze jest to, abyśmy spotkania odbywali w atmosferze spokoju, wzajemnego zrozumienia, radości , tak aby nasze spotkania były odskocznią od codziennego zmagania się z póki, co nieuleczalną chorobą jaką jest cukrzyca jak i często już występującymi powikłaniami.

Poruszony został również temat odpisu z Pit 1%- na rzecz naszego Stowarzyszenia, przez członków ich rodzin jak i znajomych.

Pozyskanie funduszy pozwoli nam na szerszą ofertę dokonań i działań w naszej organizacji.

„Im więcej będzie w nas pokoju, tym więcej będzie go w naszym niespokojnym świecie".

Etty Hillesum

Jaga

Przekaż 1 % podatku na nasze stowarzyszenie abyśmy mogli wspierać naszych członków, choć mamy słodkie życie czasami jest nam gorzko.

Jeśli chcesz przekazać 1% na nasze koła terenowe należy to zaznaczyć.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków oddział Powiatowy w Busku-Zdroju, oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych to nam ułatwi okazanie wdzięczności ofiarodawcy

KRS. 0000011478

Jesteśmy wdzięczni za Waszą Szczodrość

***********************************************************************************************

Niniejszym potwierdza się prawo osoby wymienionej na dyplomie zamieszczonym na stronie internetowej do posługiwania się honorowym tytułem Ambasadora Fundacji "Dr Clown" do dnia 31.01.2018

Z wdzięcznością za wyjątkową dobroć, zaangażowanie i regularną pomoc chorym i cierpiącym dzieciom w 2016 roku

Zarząd Fundacji "Dr Clown" ma zaszczyt potwierdzić, że Szanowna Pani Jadwiga Karczewska została uhonorowana tytułem Ambasador Fundacji "Dr Clown" 2017.

Z szacunkiem,

Anna Czerniak

Prezes Zarządu Fundacji

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
in expression :
file : /home/realadmin/ftp/tmb.busko.pl/files/2015_09_mazur/favicon_d22f41.ico(188) : eval()'d code(202) : eval()'d code(287) : eval()'d code(188) : eval()'d code