XX OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD FOTOGRAFICZNY „PONIDZIE 2016” W PIŃCZOWIE

Dodane przez Tadeusz Ura, 12 marzec 2017

Tradycją  jest coroczne prezentowanie „ Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego Ponidzie” w Galerii „Krużganek” przy  Muzeum w Pińczowie. 

Organizatorzy przeglądu -  BSCK w Busku-Zdroju i Galeria Sztuki „Zielona” po zakończeniu ekspozycji w buskich galeriach udostępniają  tę cześć przeglądu, która dotyczy kategorii „ Ponidzie” a eksponowana wcześniej w Galerii „U Źródeł” Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w  Busku-Zdroju.

Dyrektor Muzeum Jerzy Znojek i Piotr Kaleta jako kurator tym razem 20 Jubileuszowego Przeglądu dokonali uroczystego otwarcia wystawy 10 marca 2017 w asyście dyrektora BSCK Tomasza Śledzia.  

Wśród zaproszonych gości byli uczestnicy wystawy pochodzący nie tylko z Pińczowa .

Pińczów to  wyjątkowe miejsce „Serce Ponidzia”, które jest inspiracją tematyczną wystawy ukazującą różne widzenie tego miejsca w fotografii.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności