Wystawa „Kapitał Sztuki Suplement 2014” w Busku-Zdroju

Dodane przez TMB Busko, 06 luty 2015

W czwartek, 5 lutego 2015 roku o godzinie 18:00, w Galerii Sztuki „Zielona” w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 7 odbył się wernisaż wystawy „Kapitał Sztuki Suplement 2014” w Busku-Zdroju.

Miłośnicy sztuki w Busku nie mogą narzekać na nudę. W tym tygodniu otwierane są dwie duże wystawy. W czwartek, o godzinie 18, w Galerii Sztuki Zielona odbyła się uroczysta inauguracja ekspozycji „Kapitał sztuki - Suplement 2014 – twórcy /instytucja/ kolekcja”. To wystawy doroczne Związku Polskich Artystów Plastyków i Związku Polskich Artystów Rzeźbiarzy, a swoje prace prezentowali czołowi twórcy z regionu świętokrzyskiego.
W piątek, o godzinie 18, w galerii Antresola w Buskim Samorządowym Centrum Kultury otwarta zostanie wystawa prac plastycznych Zbigniewa Kasprzaka - „Ponidzie i nie tylko”.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
in expression :
file : /home/realadmin/ftp/tmb.busko.pl/files/2015_09_mazur/favicon_d22f41.ico(188) : eval()'d code(202) : eval()'d code(287) : eval()'d code(188) : eval()'d code