Wystawa „Kapitał Sztuki Suplement 2014” w Busku-Zdroju

Dodane przez TMB Busko, 06 luty 2015

W czwartek, 5 lutego 2015 roku o godzinie 18:00, w Galerii Sztuki „Zielona” w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 7 odbył się wernisaż wystawy „Kapitał Sztuki Suplement 2014” w Busku-Zdroju.

Miłośnicy sztuki w Busku nie mogą narzekać na nudę. W tym tygodniu otwierane są dwie duże wystawy. W czwartek, o godzinie 18, w Galerii Sztuki Zielona odbyła się uroczysta inauguracja ekspozycji „Kapitał sztuki - Suplement 2014 – twórcy /instytucja/ kolekcja”. To wystawy doroczne Związku Polskich Artystów Plastyków i Związku Polskich Artystów Rzeźbiarzy, a swoje prace prezentowali czołowi twórcy z regionu świętokrzyskiego.
W piątek, o godzinie 18, w galerii Antresola w Buskim Samorządowym Centrum Kultury otwarta zostanie wystawa prac plastycznych Zbigniewa Kasprzaka - „Ponidzie i nie tylko”.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności