Wypoczynek ze Stowarzyszeniem - Razem Dzieciom

Dodane przez Tadeusz Ura, 14 marzec 2017

W związku z dużym zainteresowaniem wypoczynkiem ze Stowarzyszenia „Razem Dzieciom” w Busku Zdroju pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych rodziców i dzieci, że letni wypoczynek dla dzieci w wakacje, odbędzie się we Władysławowie dzielnica Chłapowo, Ośrodku Retusz w dniach od 8 - 20. 08.2017r.

Z bezpłatnego wypoczynku mogą korzystać dzieci wytypowane przez MOPS i GOPS z terenu powiatu buskiego.

Stowarzyszenie dofinansowuje również wyjazdy dzieci, które znajdują się w trudnej lub specyficznej sytuacji a nie są zarejestrowane w MOPS czy GOPS.

W sytuacji kiedy Stowarzyszenie będzie dysponowało wolnymi miejscami mogą ubiegać się o nie osoby pełnopłatne bez względu na status materialny.

Pełna odpłatność za letni wypoczynek w ubiegłym roku na okres 2 tygodni wynosiła 720,00 zł.

W okresie ferii zimowych w tym roku dzieci wypoczywały w Zakopanem w Ośrodku Wypoczynkowym „U Jędrka i Hanki” w  okresie od 30.01- 5.02.2017r.

W zimowym wypoczynku brało udział 40 dzieci.

Stowarzyszenie zapewniło dzieciom bogaty program: zabawy na śniegu, lodowisku, wejście na Krzeptówki, wyjście w Dolinę Chochołowską z przewodnikiem, labirynt lodowy, zajęcia na basenie, zabawy świetlicowe i wiele innych.

Wypoczynek letni i zimowy jest organizowany przy współpracy z Caritas Diecezji Kieleckiej, oraz przy współpracy organizacyjnej i finansowej ze Starostą Buskim Jerzym Kolarzem, Burmistrzem MiG Waldemarem Sikorą, Burmistrzem Stopnicy Ryszardem Zychem, oraz Wójtami Gmin  powiatu buskiego.

Zainteresowanych letnim wypoczynkiem prosimy o kontakt z Członkami Zarządu Stowarzyszenia „Razem Dzieciom” pod numerami telefonu:

Bożena Mierzwa +48 508 767 606

Bogusława Majcherczak +48 664 433 225

Przewodnicząca Stowarzyszenia

„Razem Dzieciom”

w Busku Zdroju

Bogusława Majcherczak

 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności