Wycieczka pierwszaków do Kielc

Dodane przez Tadeusz Ura, 29 październik 2017

Dnia 25 października 2017 roku odbyła się wycieczka do Teatru Lalki i Aktora „ Kubuś” oraz do Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

W wycieczce uczestniczyły klasy 1 b i 1 d ze PSP  nr 3 w Busku-Zdroju.

Organizatorami wycieczki były pani Jadwiga Nowak, Anna żurek oraz Stowarzyszenie „ Razem Dzieciom”, które dofinansowało wycieczkę, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Głównym celem wyjazdu był bardzo zabawny spektakl w Teatrze „ Kubuś” pt. „Przygody Koziołka Matołka”, ale nie tylko.

W Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach dzieci mogły zobaczyć na własne oczy zabawki jakimi bawili się ich rodzice i dziadkowie,  a nawet mieli możliwość zabawy najprostszymi starymi, drewnianymi zabawkami, co sprawiło im dużo radości i uśmiechu.

Wyjazd do Kielc wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i pozytywne komentarze po zakończonej wycieczce.

Podziękowania dla Pań ze Stowarzyszenia„ Razem Dzieciom”, które były razem z nami,  oraz naszym rodzicom, którzy pomagali przy opiece nad dziećmi.

 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności