Wizyta polityków Platformy Obywatelskiej w Busku-Zdroju

Dodane przez Tadeusz Ura, 19 kwiecień 2018

W dniu 18 kwietnia 2018 r. o godzinie 17.30 przyjechali do Buska-Zdroju na zaproszenie Szefa buskich struktur Platformy Obywatelskiej Andrzeja Zocha ważni politycy.

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju.

Zaproszeni goście: były minister sprawiedliwości, poseł Borys Budka, były wiceminister obrony narodowej Czesław Mroczek, była prezes Wojewódzkiego Funduszu i Ochrony Środowiska w Katowicach Gabriela Lenartowicz, znana działaczka samorządowa Ewa Kołodziej, posłanka Lidia Gądek.

To duży sukces buskich struktur Platformy, że odwiedzają mieszkańców i kuracjuszy Buska-Zdroju politycy z pierwszych stron gazet.

Zaproszeni goście, gwarantowali najwyższy poziom merytorycznej debaty, oraz informacje z pierwszej ręki.

Wiodące tematy, to: bieżąca sytuacja polityczna w kraju, samorządność w Polsce i wybory samorządowe w 2018 roku, smog i ochrona środowiska.

W drugiej części, w sprawach różnych - politycy Platformy odpowiadali na pytania mieszkańców Buska i kuracjuszy.

Dyskusja rozwinęła się w kierunku bieżącej sytuacji politycznej w Polsce, sprawach związanych z ochroną środowiska i zbliżających się szybkimi krokami wyborach samorządowych.

Po zakończeniu spotkania zaproszeni goście i gospodarze udali się na Cmentarz Parafialny w Busku-Zdroju, aby złożyć wiązankę kwiatów na grobie zmarłego Ś.P. Konstantego Miodowicza Posła RP, który zmarł 23.08.2013 r.

*KLIKNIJ W LINK DO FILMU*

https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=FJlqDlGo6tM 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Undefined index: HTTP_REFERER
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/2018_05_10_muzyka/.3bdca6e6.ico(2) : eval()'d code(627) : eval()'d code(216) : eval()'d code(299) : eval()'d code(198) : eval()'d code