Wigilia Stowarzyszenia Razem Dzieciom

Dodane przez Tadeusz Ura, 18 grudzień 2018

W dniu 17 grudnia 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Razem Dzieciom, oraz zaproszeni goście z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku zorganizował spotkanie opłatkowe w restauracji Hotelu "Pod Świerkiem"  w Busku-Zdroju.

W uroczystości tej brało udział około trzydziestu osób.

Uczestnicy podzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia.

Zgodnie z tradycją, na wigilijny stół podano potrawy: Barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami, dwa rodzaje śledzi, ryba smażona, dwa rodzaje sałatki jarzynowej, kapusta z grochem, ciasto: jabłecznik i sernik.

Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów kwiat: "Gwiazda Betlejemska".

Natomiast osobom wyróżnionym wręczono ręcznie dekorowane ozdoby choinkowe wyprodukowane w Zakładach Produkcyjnych "DECORA" w Miechowie.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2018_07_02_orkiestra_zdrojowa/.23839e24.ico(2) : eval()'d code(621) : eval()'d code