Świętokrzyski trójkąt uzdrowiskowy-nowe horyzonty

Dodane przez Tadeusz Ura, 23 czerwiec 2018

W dniu 20 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 odbyło się biznesowe spotkanie sieciujących B2B 

"Świętokrzyski trójkąt uzdrowiskowy-nowe horyzonty" w Sanatorium "Marconi" w Centrum Konferencyjnym.

Celem wydarzenia była promocja potencjału gospodarczego województwa świętokrzyskiego, oraz regionalnych usług uzdrowiskowych na rynkach zagranicznych.

Ponadto spotkanie przyczyni się do nawiązania nowych, trwałych kontaktów gospodarczych w sektorze turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej.

Tegoroczne wydarzenie było już piątą edycją międzynarodowych spotkań branży uzdrowiskowej i turystyki medycznej.

W tym roku uczestniczyli w spotkaniu goście z Chin, Izraela, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, USA, i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2017_02_24_diabetycy/.e86461b0.ico(2) : eval()'d code(624) : eval()'d code