Spotkanie Zarządu TMB z Prezesem Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A

Dodane przez Tadeusz Ura, 22 marzec 2019

Członkowie Zarządu Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju; Prezes Leszek Gadawski, Wiceprezes Tadeusz  Ura i Skarbnik Janusz Rozborski w dniu 12 marca 2019 r złożyli wizytę  u  Prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A Pana Wojciecha Lubawskiego, który 11 lutego tegoż roku został wybrany na tą funkcję przez Rade Nadzorczą Spółki.

Prezes Zarządu TMB Leszek Gadawski wręczył Panu Wojciechowi Lubawskiemu list gratulacyjny wraz z życzeniami pomyślności, wytrwałości, wielu sukcesów i jak najbardziej efektywnej pracy na rzecz  rozwoju naszego pięknego Uzdrowiska.

Pan Wojciech Lubawski Prezes Uzdrowiska zaprezentował najbliższe plany inwestycyjne i gospodarcze Spółki.

Członkowie Zarządu Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju zadeklarowali chęć dalszej współpracy z Zarządem Spółki mającej na celu pobudzanie i rozwijanie inicjatyw społecznych na rzecz promocji, popularyzacji i rozwoju Uzdrowiska w kraju i zagranicą.

Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności