Od Pałacu do dworku

Dodane przez Tadeusz Ura, 16 lipiec 2018

W dniu 15 lipca 2018 roku Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju zorganizowało wycieczkę autokarową w ramach programu "Od wnuczka do dziadka-Poznajmy nasz kraj - wycieczki dla najmłodszych" do Łańcuta i Żarnowca.

Program wycieczki.

1.. Wyjazd spod pływalni godz. 7.00

2. Zwiedzanie kompleksu pałacowo-parkowego w Łańcucie,

- zwiedzanie parteru i I piętra Pałacu Lubomirskich i Potockich,

- zwiedzanie Stajni i Powozowni,

- zwiedzanie Storczykarni,

3. Zwiedzanie Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu,

- wystawa prac i pamiątek poetki,

- pobyt, życie i twórczość wyeksponowana w Muzeum mieszczącym się w dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu podarowanym jej przez polskie społeczeństwo w 1903 roku.

4. W drodze powrotnej oczywiście wizyta w Mc Donaldzie.

Wycieczka została dofinansowana przez Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju w ramach programu "Poznajmy  nasz kraj - wycieczki dla najmłodszych"

Przewodnicząca Stowarzyszenia

/Bogusława Majcherczak/

 FOTO: Tadeusz Ura

* KLIKNIJ W LINK *

http://www.muzeumzarnowiec.pl/

https://www.zamek-lancut.pl/pl/

https://www.zamek-lancut.pl/pl/Zwiedzanie

 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2018_07_02_orkiestra_zdrojowa/.23839e24.ico(2) : eval()'d code(621) : eval()'d code