Nowy album o Busku-Zdroju dzięki znacznej współpracy Towarzystwa Miłośników Buska

Dodane przez Tadeusz Ura, 30 wrzesień 2018

17 września w Solcu-Zdroju burmistrz Waldemar Sikora podpisał umowę na grant w wysokości blisko 30 tysięcy zł.

Głównym zadaniem projektu jest wydanie szerokiej pozycji poligraficznej promującej turystyczny i uzdrowiskowy charakter miasta i gminy Busko-Zdrój.

Koncepcją albumu jest pokazanie buskich atrakcji turystycznych w formie foto-przewodnika, który ma inspirować do zwiedzania Buska i okolic.

Album będzie podzielony na 3 części: miasto, gminę oraz region. Zwiedzanie miasta podzielone będzie na konkretne trasy: trasa historyczna, sakralna, zdrojowa i sanatoryjna.

Zwiedzanie gminy uwzględni najpiękniejsze miejsca turystyczno-przyrodnicze z opisami ścieżki rowerowej, pomnika przyrody – Sosna na Szczudłach, zbiorników wodnych, rezerwatów przyrody i lokalnych zabytków.

Region będzie przedstawiony w publikacji z pozycji gminy Busko-Zdrój, jako bazy wypadowej do największych atrakcji w województwie świętokrzyskim.

Pozycja będzie kontynuacją publikacji „Busko-Zdrój. Magiczna kraina" wydanej w 2011 r., która w międzyczasie uległa dezaktualizacji i wymaga uzupełnień.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Undefined index: HTTP_REFERER
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/2016_01_media/.d2ffa1b6.ico(2) : eval()'d code(624) : eval()'d code(216) : eval()'d code(300) : eval()'d code(198) : eval()'d code