MAGICZNE OGRODY... I NIE TYLKO

Dodane przez Tadeusz Ura, 06 sierpień 2018

W dniu 05 sierpnia 2018 roku odbyła się wycieczka ze Stowarzyszenia " Razem Dzieciom " z siedzibą w Busku-Zdroju do Czarnolasu, Puław i Magicznych Ogrodów w Trzciankach w której wzięło udział 78 osób.

Ze względu na ogromne zainteresowanie programem wycieczki Stowarzyszenie wynajęło oprócz autokaru również Bus i dodatkowego przewodnika.

Wycieczka była realizowana w ramach programu "Od wnuczka do Dziadka".

Program wycieczki jest tak układany, aby uczył i bawił, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie niezależnie od wieku.

Wyjazd zawiera zawsze elementy : poznawcze, edukacyjne i zabawowe.

W programie wycieczki było:

1. Zwiedzanie kościoła w Zwoleniu a w nim płaskorzeźby Jana Kochanowskiego, krypty i grobu Jana Kochanowskiego.

2. Zwiedzanie Dworku i Muzeum w Czarnolesie i zapoznanie się z życiem i twórczością Jana Kochanowskiego.

3. Zwiedzanie kompleksu pałacowo - parkowego w Puławach, oraz historia i działalność rodu Czartoryskich, jednego z najpotężniejszych rodów magnackich w Europie.

4. Hit wycieczki - MAGICZNE OGRODY w Trzciankach koło Janowca, rewelacyjne rozwiązanie, zabawy dla dzieci z mnóstwem atrakcji i wypoczynku dla dorosłych.

5. Oczywiście wizyta w McDonaldzie.

Od początku roku 2018 ze Stowarzyszenia "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju wzięło udział w różnych formach wyjazdów turystycznych, wyjazdów na warsztaty teatralne i spektakle teatralne - 454 osoby, nie licząc wyjazdów na Zimowisko i Letni wypoczynek z którego skorzysta w tym roku 137 dzieci.

Przewodnicząca Stowarzyszenia " Razem Dzieciom "

/Bogusława Majcherczak/

Pozdrawiam Bożena Mierzwa

FOTO: Tadeusz Ura

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności