MACIEJ PIOTROWSKI zasadził swoje drzewo

Dodane przez Tadeusz Ura, 14 lipiec 2017

MACIEJ PIOTROWSKI zasadził swoje drzewo w dniu 14.07.2017 r. o godzinie 10.30  przed Sanatorium "WŁÓKNIARZ" w Busku-Zdroju i nadał mu imię: "BASIA"

Szanowny Pan

Maciej Piotrowski Srebrny Honorowy Członek TMB-Z

Zarząd Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju ma zaszczyt uhonorować Pana za osiągnięcia artystyczne i menadżerskie pięknym drzewem Grabem pospolitym

– drzewem będącym świadectwem naturalnego dziedzictwa kulturowego symbolizującym moc inspirowania do tworzenia, przywracania optymizmu, polepszania samopoczucia oraz zwiększania odporności organizmu, sadzonym przez Pana w dniu dzisiejszym w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju.

Od początku jest Pan współorganizatorem i uczestnikiem Międzynarodowego Festiwalu „Lato z Chopinem” który w tym roku otrzymał imię Pana Mamy prof. Barbary Hesse-Bukowskiej, inicjatorki i organizatorki tego Festiwalu.

Obecnie jest Pan jego konsultantem artystycznym i wielkim propagatorem muzyki oraz naszego miasta i uzdrowiska.

Niech to drzewo o magicznych mocach zapewni Panu sukcesy życiowe oraz przyniesie szczęście.

Niech również doda Panu energii i wspiera twórczą pracę artystyczną oraz spełni wszelkie pragnienia.

Z najlepszymi życzeniami i wyrazami szacunku.

Zarząd Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju.

*LINK DO POSADZONYCH DRZEW*

http://www.tmb.busko.pl/artykuly/zasadzone-drzewa-w-alei-wielkich

https://youtu.be/A6jt9vgt09g

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności