Imieniny Bogdana Ptaka

Dodane przez Tadeusz Ura, 19 marzec 2018

Bogdan Ptak

Drogi Solenizancie !

Z okazji imienin pragniemy przekazać Ci Najlepsze i Najserdeczniejsze Życzenia.

Życzymy Byś pozostając w jak najlepszym zdrowiu, nadal osiągał wymierne sukcesy w pracy i działalności społecznej, oraz uczestniczenie w kierowaniu Zarządem Towarzystwa Miłośników Buska - Zdroju ku pożytkowi i na chwałę Buska- Zdroju i Regionu Świętokrzyskiego .

Życzymy także wiele powodów do satysfakcji w pracy koncepcyjnej na rzecz dalszego rozwoju naszego miasta, oraz ludzkiej życzliwości i grona „prawdziwych przyjaciół".

Niechaj także w życiu osobistym zdrowie, wszelka pomyślność wsparte jak największym potencjałem sił, radosne chwile i pogoda ducha będą Twoim udziałem.

Łączymy wyrazy szacunku

Zarząd Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2017_02_24_diabetycy/.e86461b0.ico(2) : eval()'d code(624) : eval()'d code