Góralskie kolędowanie w Sw. Albercie

Dodane przez TMB Busko, 19 styczeń 2015

Zespół „Robcusie i Robcanie" w dniu 11 stycznia 2014r w kościele Św. Brata Alberta ubogacił śpiewem kolęd Mszę św. o godz.12.00, oraz o godz. 15 licznie zgromadzeni widzowie obejrzeli góralskie Jasełka i wysłuchali wspaniale wykonanych kolęd.

Kościół Św. Brata Alberta wypełniony był po brzegi przez mieszkańców i kuracjuszy z Buska-Zdroju. Honorowymi uczestnikami byli: burmistrz miasta i gminy – Waldemar Sikora wraz z żoną Anną, oraz starosta powiatu buskiego Jerzy Kolarz.

~ed~

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2017_02_24_diabetycy/.e86461b0.ico(2) : eval()'d code(624) : eval()'d code