FUNDACJA BŁEKITNE NIEBO

Dodane przez Tadeusz Ura, 08 grudzień 2019

W dniu 7 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 pod honorowym patronatem Starosty Buskiego Jerzego Kolarza, oraz Burmistrza Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Waldemara Sikory odbyła się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju impreza charytatywna pod nazwą "Mikołaj dla SOSW".

W trakcie imprezy, na której wystąpiły gwiazdy programu telewizyjnego "The Voice of Poland", oraz Kwintet Jerzego Cygana, przeprowadzono licytację przedmiotów "Darów Serca" przekazanych przez darczyńców, ludzi dobrej woli.

Pozyskane Fundusze zostaną przez Fundacje przeznaczone na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym rehabilitację oraz refundację kosztów pobytu w ośrodkach rehabilitacyjnych.

W okresie funkcjonowania Fundacji zostały podjęte działania na rzecz wychowanków SOSW w Busku-Zdroju, np. realizacja zajęć rehabilitacyjnych w szkole policealnej, wielozakresowa pomoc psychologiczno - pedagogiczna odpowiednia do ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych.

DYREKTOR SOSW WALDEMAR WÓJCIK 

oraz

PREZES FUNDACJI" BŁĘKITNE NIEBO" MARCIN KILIANEK

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Undefined index: HTTP_REFERER
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2015_06_galeria/.3b817509.ico(2) : runtime-created function(4) : eval()'d code(206) : eval()'d code