BOMBKOWY WYJAZD 2017

Dodane przez Tadeusz Ura, 26 listopad 2017

Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju zorganizowało w dniu 25 listopada 2017 roku wycieczkę do Miechowa, Racławic i Niezwojowic.

Dzieci wraz z opiekunami (ponad 50 osób) zwiedzały Fabrykę Ozdób Choinkowych „DECORA” w Miechowie.

Miały okazję zapoznać się z linią produkcyjną ozdób choinkowych i wykonać własnoręcznie bombki dla siebie.

Oglądały i podziwiały bombki, których nie można spotkać na naszym rynku, ponieważ jest to  wyłącznie produkcja exportowa.

W drugiej części wycieczki dotarliśmy do Racławic, gdzie w plenerze pod pomnikiem Bartosza Głowackiego, uczestnicy zapoznali się z historią Bitwy pod Racławicami.

Na zakończenie odwiedziliśmy Gospodarstwo Edukacyjne "Pszczółki" w Niezwojowicach.

 

*KLIKNIJ W LINK*

http://www.pszczolki.org

http://www.bitwaraclawicka.pl

 

 Wycieczka została zorganizowana w ramach programu „Poznajmy Nasz Kraj” – wycieczki dla najmłodszych, która jest dofinansowana przez Starostę i Zarząd Powiatu buskiego.

 Przewodnicząca Stowarzyszenia

„Razem Dzieciom”

w Busku-Zdroju

Bogusława Majcherczak

 

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2018_07_02_orkiestra_zdrojowa/.23839e24.ico(2) : eval()'d code(621) : eval()'d code