AMEN ADORAMUS EMIGRANCI NAJWYŻSZEMU

Dodane przez Tadeusz Ura, 29 lipiec 2018

W niedzielę, 29 lipca 2018 roku o godz. 15.00 w kościele Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju odbył się Wielki Koncert "Amen AdoraMus Emigranci Najwyższemu" największego polskiego zespołu pop gospel w Wielkiej Brytanii.

Wystąpili Soliści, chór i orkiestra.

AMEN - AdoraMus Emigranci Najwyższemu to grupa ludzi, którzy podjęli wyzwanie by w duchu radości śpiewać i grać na chwałę Najwyższemu Bogu.

Grupa, nie muzyków, a zapalonych ludzi, z szerokim wachlarzem doświadczeń muzycznych, wieku, wykonywanych zawodów, miejsca zamieszkania (od Londynu, przez Bath, po Lincoln).

Łączy ich pasja, dla której poświęcają swoją energię, zaangażowanie i czas.

Zamysł koncertowego uwielbienia powoli dojrzewa i przemienia się we wspólnotę.

Specyficzną, opartą na wartościach i tradycji chrześcijańskiej, poczuciu polskiej tożsamości, która integruje się z otaczającą, brytyjską rzeczywistością, środowiskiem i kulturą.

Grupa dojrzewa również muzycznie – wspierana przez wybitnych muzyków z Polski i prowadzona przez znanego instrumentalistę, Romana Licznerskiego.

*KLIKNIJ W LINK*

http://ponidzie.tv/amen-adoramus-emigranci-najwyzszemu-,1,1255,.html

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : ini_set(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev)
in expression :
file : /usr/home/realnetpl/domains/tmb.busko.pl/public_html/files/.thumbs/2018_07_02_orkiestra_zdrojowa/.23839e24.ico(2) : eval()'d code(621) : eval()'d code